799 ₴
Артикул: ART-14965
Цей зарядний пристрій потужністю 67W оснащений інтелектуальною системою швидкої зарядки при низькій температурі та розумним чипом для ідентифікації пристроїв, що дозволяє заряджати декілька пристроїв одночасно. Конфігурація 65W з двома портами Type-C та одним портом Type-A ідеально підходить для зарядки ноутбуків, планшетів, смартфонів і навушників.
Підтримка широкого спектру протоколів швидкої зарядки, таких як PPS, PD3.0, QC4.0, FCP, SCP, Apple 2.4A та інші, забезпечує універсальність для більшості пристроїв на ринку. Технологія нітриду галію підвищує ефективність охолодження та продуктивність у компактному розмірі. Швидка зарядка PD дозволяє зарядити iPhone 14 на 60%, iPad на 60% або MacBook на 50% всього за 30 хвилин (за даними лабораторії Essager).
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Мощность | 67 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Ємність акумулятору | 0 |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Номинальная сила тока | 3.35 А |
| Выходная мощность | 67 Вт |
| Сила выходного тока | 2.4-10 А |
| Количество USB-портов | 3 |