349 ₴
Артикул: ART-14963
Потужний зарядний пристрій Essager 33W Type-C + USB – компактна зарядка нового покоління на базі технології GaN. За допомогою Power Delivery 3.0 і Quick Charge 3.0 (та інших протоколів PD 2.0, QC 2.0, FSP, AFC, SCP, PE) стане чудовим вибором на кожен день, а її потужності в 33W буде достатньо навіть для сучасних Type-C ультрабуків.
Зарядний пристрій Essager 33W Type-C + USB забезпечить швидку та безпечну зарядку для сумісних пристроїв, більш того, компактні розміри дозволять легко зберігати та перевозити пристрій, не займаючи багато місця в рюкзаку. Essager 33W поєднав у собі всі переваги GaN технології – неймовірну потужність, чудову енергоефективність та ультракомпактність.
Висока вихідна потужність при невеликих розмірах
Аксесуар оснащений портами: USB та Type-C, що дозволить водночас заряджати відразу кілька периферійних пристроїв. Внаслідок підтримки протоколу прискореної зарядки Power Delivery ви зможете заповнити рівень заряду гаджета максимально швидко та ефективно (у разі використання кабелю з підтримкою PD). Використовуючи Essager GaN 33W Fast Charger можна зарядити: iPhone або будь-який інший смартфон, планшет, iPod та більшість іншої техніки.
Особливості:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Кабель |
| Призначення | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Мощность | 33 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Выходная мощность | 33 Вт |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Быстрая зарядка | Да |
| Количество USB-портов | 2 |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 0 |