



122 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок:
Ширина планок:
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці:
Відстань між світлодіодами по центру:
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 726 мм
Маркування планок:
Підсвітка підійде до моделей:
Аналоги планок:
Підсвічування матриці (панелі):
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Матриці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги планок | LM41-00239A, LM41-00240A, S_KU6K_40_FL30_L4_REV1.0_160105_LM41-00239A, S_KU6K_40_FL30_R5_REV1.0_160105_LM41-00240A, S_KU6K-40-FL30-L4-REV1.0-160105-LM41-00239A, S_KU6K-40-FL30-R5-REV1.0-160105-LM41-00240A |
| Відстань між світлодіодами по центру | nbsp92-92-90-|nbsp89-90-92-92|nbspnbsp92-92-90-89-89-90-92-92 |
| Довжина одної планки (мм) | 378, 441 |
| Діагональ (дюйми) | 40″ |
| Загальна довжина планок (мм.) | 812 |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 4, 5, 9, 4-5 |
| Кількість планок в комплекті (шт) | 10 |
| Маркування планок | V6DU-400DCA-R2 (BN96-39655A), V6DU-400DCB-R2 (BN96-39656A) |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Підсвітка підійде до моделей | UE40KU6000, UE40KU7000, UE40KU6079U, UE40KU6300, UA40KU6310, UA40KU6300, UE40KU6000W, UE40MU6172, UA40KU6000G, UA40KU6000K, UA40KU6000R, UA40KU6000S, UA40KU6000W, UA40KU6300J, UA40KU6310J, UA40KU7000K, UA40KU7000R, UA40KU7000W, UA40MU6100G, UA40MU6100K, UA40MU6100S, UA40MU61 |
| Підсвічування матриці (панелі) | CY-GK040HGLV1H, CY-GK040HGLV1V, CY-GK040HGLV2H |