

299 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Артикул: ART-13114
Ціна за комплект з 1 планку (Комплект 2 шт.)
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 605 мм
Ширина планок: 8 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці: 63 LED
Маркування планок:
Підсвітка підійде до моделей:
Аналоги планок:
Підсвічування матриці (панелі):
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BD |
| Вид запчастини | Матриці |
| Совместимость с брендом | LG |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги планок | 6916L-2234A, 6916L-2235A, 6916L-2254A, 6916L-2255A, 6916L2234A, 6916L2235A |
| Довжина одної планки (мм) | 605 |
| Діагональ (дюйми) | 55" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 63 |
| Кількість планок в комплекті (шт) | 2 |
| Маркування планок | 55" V15 ART3 FHD REV1.2 1 L-TYPE6916L-2254A, 55" V15 ART3 FHD REV1.2 1 R-TYPE6916L-2255A |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Підсвітка підійде до моделей | 55LF6300-UA, 55LF630T, 55LF630V, 55LF6310, 55LF6350, 55LX341C-UA, 55LX343C, 55LX540S-UA, 55LX570H, 55SE3KB-BE, 55SM5KB-BD |
| Підсвічування матриці (панелі) | LC550EUE FH M2 |