

98 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Увага! Планки продаються перевіреними. Якщо підключити їх тестером або іншим джерелом живлення з неправильною полярністю, вони миттєво виходять з ладу та не підлягають поверненню.
Артикул: ART-13031
Ціна за 1 планку
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 594 мм
Ширина планок: 10 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці: 6 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 115-110-105-110-115 мм
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 555 мм
Маркування планок:
Підсвітка підійде до моделей:
Аналоги планок:
Підсвічування матриці (панелі):
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Матриці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги планок | 14-01320D1600-2W, 14-01320D1602-2W, B320-03 2X6 6B1832, HL-24320A28-070, HY-B320-03T3030B06 V2 |
| Відстань між світлодіодами по центру | 115-110-105-110-115 |
| Довжина одної планки (мм) | 594 |
| Діагональ (дюйми) | 32″ |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 6 |
| Кількість планок в комплекті (шт) | 2 |
| Маркування планок | JS-D-AP3216-062EC (JS-D-AP-3216-062EC) |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Підсвітка підійде до моделей | L34, LY315-DH01W, UE32J5200AK, UE32M5000AK |
| Підсвічування матриці (панелі) | LMDS315D16A |