
495 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Артикул: ART-14146
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 598 мм
Ширина планок:
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 4 pin
Кількість світлодіодів на планці: 40 LED (2 канали по 20 LED)
Відстань між світлодіодами по центру: 15 мм
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 587 мм
Маркування планок:
Підсвітка підійде до моделей:
Аналоги планок:
Підсвічування матриці (панелі):
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Матриці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги планок | L1_TU85_ES_DUM_S40(1)_R1.4_TCR_100, Y18 NU7K 55″, LM41-00852A, BN61-15485A, BN61-15485B |
| Відстань між світлодіодами по центру | 15 |
| Довжина одної планки (мм) | 598 |
| Діагональ (дюйми) | 55″ |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 40 |
| Кількість планок в комплекті (шт) | 2 |
| Маркування планок | V0T8-550SM0-R0, BN96-50379A |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Підсвітка підійде до моделей | UE55TU8500U, UN55TU8500, UE55TU850DF, UN55TU850DF, UE55TU850DFXZA, UE55TU8500FXZC, UN55TU850DFXZA, UN55TU8500FXZC |
| Підсвічування матриці (панелі) | CY-NT055HGAV1H, CY-NT055HGAV1V |