


470 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Артикул: ART-14134
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 707 мм
Ширина планок:
Напруга одного світлодіода: 2×3 В (2in1 синій/білий)
Кількість контактів на роз'ємі: 4 pin
Кількість світлодіодів на планці: 54 LED (2 групи по 54 шт.)
Відстань між світлодіодами по центру: 13 мм
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 695 мм
Маркування планок:
Підсвітка підійде до моделей:
Аналоги планок:
Підсвічування матриці (панелі):
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Матриці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги планок | Y18 Q7F-65″/NU8000/NU7100 (радіатор), Y18 NU7K 65″BN61-15486A (радіатор), BN61-15486B(радіатор), BN96-50380AL, L1_TU85_F5_DUM_S54(1)_R1.3_TC9_100_LM41-00866A, 20Y_TU8500_65INCH_EDGE_LE |
| Відстань між світлодіодами по центру | 13 |
| Довжина одної планки (мм) | 707 |
| Діагональ (дюйми) | 65″ |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 54 |
| Кількість планок в комплекті (шт) | 2 |
| Маркування планок | V0T8-650SM0-R0, BN96-50380A |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Підсвітка підійде до моделей | UN65TU850, GU65TU8509, QN65Q60TAF, UA65TU8500, UA65TU8570, UE65TU7072, UE65TU8500, UE65TU8502, UE65TU8505, UE65TU8506, UE65TU8507, UE65TU8570, UN65TU850D, UN65TU8500, UE65TU8500U, UE65TU8505U, UN65TU850DF, UN65TU8500F, UN65TU850DFXZA, GU65TU8509UXZG, UA65TU8500KXXD, UA65TU85 |
| Підсвічування матриці (панелі) | CY-NT065HGEV1V, CY-NT065HGXV1V, CY-NT065HGAV1H, CY-NT065HGEV1H, BN95-06351A |
| Основні атрибути | |
| Тип телевизора | LED |