


323 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Маркування планок:
Підсвітка підійде до моделей:
Аналоги планок:
Підсвічування матриці (панелі):
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид запчастини | Матриці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги планок | BN96-46078A, BN61-15487A, STS750A26-3030F-30S*2P-Rev1.0-171227 NU7100 |
| Відстань між світлодіодами по центру | 91-LED537 |
| Довжина одної планки (мм) | 546 |
| Діагональ (дюйми) | 75" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 60 |
| Кількість планок в комплекті (шт) | 3 |
| Маркування планок | STS750A26_3030F_30S*2P_Rev1.0_171227 NU7100 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Підсвітка підійде до моделей | UA75NU71, UE75NU7102, UN75NU710, UE75NU6900, UE75NU6950, UE75NU7100, UE75NU7102, UE75NU7105, UE75NU7170, UE75NU7172, UE75NU7179, UE75NU7200, UE75RU7100, UE75RU7102, UE75RU7172, UE75RU7192, UE75RU7199, UN75NU710D, UN75NU6900, UN75NU7100, UN75NU7200, UE75NU710DF, UN75NU710DF, UN |
| Підсвічування матриці (панелі) | CY-NN075HGLV9H, CY-NN075HGAVZN, CY-NN075HGLV5F, CY-NN075HGLVZH, CY-NN075HGXV1B, CY-NR075HGXV1H |