130 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Артикул: ART-10336
Довжина планок: 590 мм
Ширина планок: 12 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці:
Відстань між світлодіодами по центру:
Маркування планок:
Підсвітка підійде до моделей:
Аналоги планок:
Підсвічування матриці (панелі):
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Матриці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги планок | LG Innotek POLA2.0 32"a Type Rev0.0, UOT POLA2.0 32LN54 Rev 1.0 (13.5.9) |
| Довжина одної планки (мм) | 590 |
| Діагональ (дюйми) | 32" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 6-7 |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 2 |
| Кількість планок в комплекті (шт) | 3 |
| Маркування планок | LG Innotek POLA2.0 32"A type Rev0.0, LG Innotek POLA2.0 32"B type Rev0.0 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Підсвітка підійде до моделей | 32LN530B, 32LN536B, 32LN536U, 32LN540, 32LN5400, 32LN540B, 32LN541B, 32LN541U, 32LN550FD, 32LN5707, 32LN530B, 32LN536B, 32LN536U, 32LN540, 32LN5400, 32LN540B, 32LN541B, 32LN541U, 32LN550FD, 32LN5707, 6916L-1437A, 6916L-1438A, 6916L-1204A, 32LN536U, 32LN540V, 32LN540FD, 32LN541V, 3 |
| Підсвічування матриці (панелі) | C320DXN-VHFPA-21XX, HC320DXN-VCFP1-11XX, HC320DXN -VSFP3-21XX |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Увігнута, кругла лінза 19 мм |