

575 ₴
Маркування планок:
Підсвітка підійде до моделей:
Аналоги планок:
Підсвічування матриці (панелі):
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Матриці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги планок | 6922L-0007A, 6922L0007A, 6916L-0905A, 6916L0905A, 6916L-0828A, 6916L0828A |
| Відстань між світлодіодами по центру | 81-LED441 |
| Довжина одної планки (мм) | 463 |
| Діагональ (дюйми) | 37″ |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 54 |
| Кількість планок в комплекті (шт) | 1 |
| Маркування планок | 37″ V12 EDGE REV1.1 1 6920-0001C 6916L-1088A (6916L1088A) |
| Напруга одного LED діода | 6V |
| Підсвітка підійде до моделей | 3D37A4000IV, LED37T36X3D, 37E82RD |
| Підсвічування матриці (панелі) | LC370EUN(SE)(F1) |