


245 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Маркування планок: V7DN-320SM0-R1
Підсвітка підійде до моделей:
Аналоги планок:
Підсвічування матриці (панелі):
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Матриці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги планок | BN96-43703A, LM41-00419A, 2017_SVS32_HD_FCOM_5 S |
| Відстань між світлодіодами по центру | 130-120-120-1301-LED500 |
| Довжина одної планки (мм) | 580 |
| Діагональ (дюйми) | 32″ |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 5 |
| Кількість планок в комплекті (шт) | 2 |
| Маркування планок | V7DN-320SM0-R1 |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Підсвітка підійде до моделей | UE32M4000AK, UE32M4000AU, UE32M4002AK, UE32M4005AK, UE32M4005AW, UN32M4500BF, UA32M5000DR, UA32M5000DK, UN32M4500AF |
| Підсвічування матриці (панелі) | CY-JM032AGHR2V, CY-JM032AGLR1V, CY-JM032AGHV1V |