

240 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Артикул: ART-11892
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 518 мм
Ширина планок: 6 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 10 pin
Кількість світлодіодів на планці: 63 LED
Маркування планок:
Підсвітка підійде до моделей:
Аналоги планок:
Підсвічування матриці (панелі):
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Матриці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги планок | 6922L-0071A, 6922L-0067A, 6922L-0029A, 6916L-1179A, 6916L-1180A, 6916L-1191A, 6916L-1190A, 47"V13 ART TV REV 0.2 1 L-Type, 47"V13 ART TV REV0.2 1 R-Type |
| Довжина одної планки (мм) | 518 |
| Діагональ (дюйми) | 47" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 63 |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 10 |
| Кількість планок в комплекті (шт) | 2 |
| Маркування планок | 47" ART TV REV 0.7 6 L-Type 6920L-0001C, 47" ART TV REV 0.7 6 R-Type 6920L-0001C |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Підсвітка підійде до моделей | 47LM6700E, 47LA6600, 47LA660V, 47LA662V, 47LA667V, 47LA690S, 47LA691V, 47LA790V, 47LA860V, 42LA660V, 42LA667V, 47LA7400, 47PFL6008K/12, 47PFL6678S/12, 47PFL6007T/60, 47PFL6008S/60, 47PFL7008S/60, 47LA660S, 47LA690S, 47E700S |
| Підсвічування матриці (панелі) | LC470EUF, LC470EUF (PF) (F1), LC470EUF-PFF1, LC470EUH, LC470EUH (PF) (P1), LC470EUH(PF)(F1), LC470EUH-PFF1, LC470EUG, LC470EUG-PFF1 |
| Термоскотч на планках | присутній |