67 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Артикул: ART-11493
Тип підкладки: мідний текстоліт
Довжина планок:
Ширина планок:
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість світлодіодів на планці:
Маркування планок:
Підсвітка підійде до моделей:
Аналоги планок:
Підсвічування матриці (панелі):
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид запчастини | Матриці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги планок | 4GE-400DCA-R1 4GE-400DCA-R2, D4GE-400DCA-R2[14.03.17] + D4GE-400DCB-R2[14.03.17], 2014SVS40 3228, BN96-30449A, BN96-30450A, BN96-38889A, BN96-38890A, BN96-30417A, BN41-02172A, Samsung_2014SVS40_3228_L06_REV1.6_150401_LM41-00099K, Samsung_2014SVS40_3228_R03_REV1.6_ |
| Довжина одної планки (мм) | 553, 303 |
| Діагональ (дюйми) | 40" |
| Загальна довжина планок (мм.) | 836 |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 3-6 |
| Кількість планок в комплекті (шт) | 10 |
| Маркування планок | D4GE-400DCA-R1(2014SVS40_3228_L06_REV1.6_150401_LM41-00099K/3B6CZ-55315-L), D4GE-400DCB-R1(2014SVS40_3228_R03_REV1.6_150401_LM41-00099H/3B3CZ-55315-R) |
| Матеріал основи планки | текстоліт |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Підсвітка підійде до моделей | UE40H6200, UE40H6400, UE40J5100, UE40J5120, UE40J6200, UE40H6410, UE40H5000, UE40H5270, UE40J6390, UE40H6230, UE40J6330, UE40H6700, UE40H6700SL, UE40J5550, UE40H6650, UE40H7000, UE40J6240, UE40H6500, UE40H6240, UE40J5510, UE40H6400, UE40J6330AU, UE40J6390, UE40J5500, UE40J6200, |
| Підсвічування матриці (панелі) | CY-GH040CSLV5H, CY-GH040CSLV1V, CY-GH040BGLV4V, CY-GH040CSLV1H |
| Термоскотч на планках | відсутній |