


114 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Артикул: ART-11583
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 620 мм
Ширина планок: 17 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 3 pin
Кількість світлодіодів на планці: 7 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 93 мм
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 558 мм
Маркування планок:
Підсвітка підійде до моделей:
Аналоги планок:
Підсвічування матриці (панелі):
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Матриці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги планок | 210BZ07D04339DC00X, 210BZ07D0433T0700L, 210BZ07D0433T9C00X, 210BZ07D04CC4DC00D, 210BZ07D04CCT0100D, 210BZ07D0B33TCC00E, 32D3503V1W7C1B62017M, 4905-J2T46V4C-O-07, GJ-2K16 GEMINI-315 D307-V1.1, GJ-DLEDII P5-400-D409-V7, LB32080 V0_00, LBM320M0701-LD-1 (5), V0_01, V0_03 |
| Відстань між світлодіодами по центру | 93 |
| Довжина одної планки (мм) | 620 |
| Діагональ (дюйми) | 32" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 7 |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 2 |
| Кількість планок в комплекті (шт) | 3 |
| Маркування планок | 32D3503V1W7C1B61917M, GJ-2K16 D2P5-315 D307-V2.2, LB-F3528-GJD2P5315307-B, LB-PF3030-GJD2P53153X7AHV2-D, LB32067 V0_01, LB32080 V0_03 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Підсвітка підійде до моделей | 32HFL3010T/12, 32PFH4200, 32PFK4309/12, 32PFL1643/T3, 32PFL1840/T3, 32PFL3018T/12, 32PFL3018T/60, 32PFL3208/12, 32PFL3208H/12, 32PFL3208T/12, 32PFL3208T/60, 32PFL3258H/12, 32PFL3258T/12, 32PFL3258T/60, 32PFL4208H/12, 32PFL4208T/12, 32PFL4208T/60, 32PFL4218H/12, 32PFL4258T |
| Підсвічування матриці (панелі) | TPT315B5-1A058.L, TPT315B5-A041, TPT315B5-AN02, TPT315B5-DXJSFE, TPT315B5-DXYSGA.G, TPT315B5-EUJFFA, TPT315B5-EUJFFE, TPT315B5-EUJFFK, TPT315B5-HV01, TPT315B5-HVN05A, TPT315B5-NVN01, TPT315B5-TU4A, TPT315B5-WHBM0.K, TPT315B5-WHBM0.KбT, TPT315B5-WHBN0.K, TPT315B5-XVN029 |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 15 мм |