



84 ₴
Мінімальне замовлення — 12 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Артикул: ART-11389
Ціна за комплект з 12-и планок
Тип підкладки: мідний текстоліт
Довжина планок:
Ширина планок:
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці:
Відстань між світлодіодами по центру: 84 мм
Маркування планок:
Підсвітка підійде до моделей:
Аналоги планок:
Підсвічування матриці (панелі):
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Матриці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги планок | BN96-39659A, BN96-39660A, BN96-40098A, BN96-40099A, BN96-34797A, BN96-34798A, BN96-34803A, BN96-34804A, LM41-00135A, LM41-00136A, S-5U75-55-FL-L8, S-5U75-55-FL-R6, V5DU-550DCA-R2, V5DU-550DCB-R2 |
| Відстань між світлодіодами по центру | 84 |
| Довжина одної планки (мм) | 495, 638 |
| Діагональ (дюйми) | 55" |
| Загальна довжина планок (мм.) | 1128 |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 6-8 |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 2 |
| Кількість планок в комплекті (шт) | 12 |
| Маркування планок | V5DU-550DCA-R1[15.01.10], V5DU-550DCB-R1[15.01.10] |
| Матеріал основи планки | текстоліт |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Підсвітка підійде до моделей | UE55JU6510UXXU, UE55JU6500KXXU, UE55JU6500KXZF, UE55JU6500KXZT, UE55JU6510UXXC, UE55JU6570UXZF, UE55JU6570UXZG, UE55JU6610UXTK, UN55JU6700HXPA, UN55JU6700KXZL, UN55JU6700FXZC, UN55JU6500HXPA, UN55JU6000KXZL, UE55MU6202KXXH, UE55MU6200WXXN, UE55KU6179UXZG, UE55JU6400UXKZ |
| Підсвічування матриці (панелі) | CY-GJ055HGEV3H, CY-GJ055FLLV1H, CY-GJ055FLAV1H, CY-GJ055HGEV1H, T550QVR010, CY-WK055HGLV1H, CY-GK055HGLV2H, CY-GK055HGLV6H, CY-GM055HGEV1H, CY-GJ055HGLV7H, CY-GJ055HGEV4H, CY-GJ055HGLV1H, CY-WJ055HGLVAH, CY-WJ055HGLV7H, CY-GJ055HGLVAH, CY-GK055HGEV1H, CY-WJ055HGLV4V, CY- |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 19 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип телевизора | LED |