


186 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Артикул: ART-11520
Ціна за 1 планку (Комплект 3 шт.)
Тип підкладки: алюміній
Довжина планки: 830 мм
Ширина планки: 17 мм
Напруга одного світлодіода: 3V
Кількість світлодіодів на планці: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці: 7 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 126 мм
Відстань між центром 1-го та останнього LED: 756 мм
Маркування планок:
Підсвітка підійде до моделей:
Аналоги планок:
Підсвічування матриці (панелі):
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Матриці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги планок | 17Y 43 inch _A-TYPE LED_array, L 17Y 43 inch _ A-TYPE LED _ ARRAY_REV0.1, LC43490058A LG Innotek 17Y 43inch_ A-TypeLED_ARRAY_Rev0.0_170623, LC43490059A, LC43490059A LG Innotek 17Y 43inch Rev0.0, LC43490060A, LC43490086A, LC449003461A, LC49006390063900634343439A |
| Відстань між світлодіодами по центру | 126 |
| Довжина одної планки (мм) | 830 |
| Діагональ (дюйми) | 43" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 7 |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 2 |
| Кількість планок в комплекті (шт) | 3 |
| Маркування планок | 17Y 43inch_A-Type LED_ARRAY_REV0.1_160617, 43inch A-Type 161024 C0044G0-5, 43inch FHD_LED Array_A-Type_161024 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Підсвітка підійде до моделей | , 43LH515V, 43LJ510V, 43LJ5150, 43LJ541V, 43LJ5500, 43LJ5500-UA, 43LJ550M, 43LJ550T, 43LJ550V, 43LJ550Y, 43LJ553T, 43LJ554T, 43LJ5550, 43LJ594, 43LJ594V, 43LJ595V, 43LJ610V, 43LJ610Y, 43LJ6130, 43LJ6140, 43LJ614T, 43LJ614V, 43LJ617T, 43LJ619V, 43LJ622V, 43LJ624V, 43LJ634V, 43LJ6400 |
| Підсвічування матриці (панелі) | AC430DUN, HC4, HC430DGG-SLTL1-A11X, HC430DGG-SLTL3-9111, HC430DGG-SLTL3-911X, HC430DGG-SLTL3-9131, HC430DGG-SLTL3-A11X, HC430DUN-SLTL3-911X, LC430DGJ(SK)(A4), NC430DGG-AAFX1, NC430DGG-AAFX2, NC430DGG-AAFX3, NC430DUE-AAFX1, NC430DUE-AAFX2, NC430DUE-AAFX3, NC430DUE-ABFX1 |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 17 мм |