225 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Артикул: ART-11519
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 597 мм
Ширина планок:
Напруга одного світлодіода: 6V
Кількість контактів на роз'ємі: 4 pin
Кількість світлодіодів на планці: 40 LED
Маркування планок:
Артикул: ART-13664
Вдосконалена версія AOT-55" 3030LED - це AOT-55" 7020LED, основна відмінність полягає в прямокутних подовжених світлодіодах розміру 7020. Обидва варіанти взаємозамінні, але рекомендується встановлювати саме 7020, особливо якщо вони вже встановлені виробником. Світлодіоди розміру 3030 мають габарити 3×3 мм (9 мм²), тоді як 7020 мають розміри 7×2 мм (14 мм²). Відповідно, світлодіоди 7020LED краще охолоджуються, що продовжує термін їх служби.
Ціна за 1шт. комплект з 2-х планок
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 597 мм
Ширина планок:
Напруга одного світлодіода: 6V
Кількість контактів на роз'ємі: 4 pin
Кількість світлодіодів на планці: 40 LED (7020 led)
Відстань між світлодіодами по центру: 15 мм
Маркування планок:
Підсвітка підійде до моделей:
Аналоги планок:
Підсвічування матриці (панелі):
УВАГА:
Перед продажем перевіряється кожна планка на працездатність спеціальним тестером. Настійно не рекомендується перевіряти світлодіодні лінійки пристроями, які безпосередньо не призначені для цього. У нас ви можете замовити пристрій для перевірки працездатності підсвічування LED підсвітки
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Матриці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 40 |
| Діагональ (дюйми) | 55" |
| Кількість планок в комплекті (шт) | 2 |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Напруга одного LED діода | 6V |
| Довжина одної планки (мм) | 597 |
| Термоскотч на планках | присутній |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 4 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Світлодіод 3х3 мм |
| Маркування планок | AOT_55_NU7300_NU7100_2X40_3030C_D6T-2D1_20S2P, AOT-55-NU7300-NU7100-2X40-3030C |
| Підсвічування матриці (панелі) | CY-CN055HGLV2H, CY-NN055HGHV6H, CY-NN055HGLV6H, CY-NN055HGLV7H, CY-NN055HGLVPH, CY-CN055HGLV1H, CY-CN055HGLV3H, CY-CN055HGLV4H, CY-CN055HGLV5H, CY-CN055HGLV6H, CY-CN055HGLV7H, CY-CN055HGLV8H, CY-CN055HGLV2V, CY-NN055HGEV1H, CY-NN055HGEV2H, CY-NN055HGEV3H, CY-NN055HGEV4H |
| Аналоги планок | LM41-00613A, LM41-00609A, LM41-00566A, BN96-46033A, BN96-45913A, BN61-15485A (радіатор), AOT-55-NU7300-2X40-3030C-D6T-2D1-20S2P, AOT_55_NU7300_NU7100, STS550AU9, NU7100_STS550AU9_40LEDs_3030C_2C_Rev1.0_180226_BN96-45913A, AOT-55-NU7100-2X40-3030C-d6t-2d1-20S2P REV |
| Підсвітка підійде до моделей | UE55NU, UE55NU7120, UE55NU6900, UN55NU6900, UE55NU7400, UN55NU7300, UE55NU7300, 55NU7100, UE55NU7440SXXN, UE55NU7440UXZG, UE55NU7442UXXH, UE55NU7445UXXC, HG55NJ690UFXZA, HG55NJ670UFXZA, HG55EJ690UBXXU, HG55EJ690UBXEN, LH55WMRWBGCXZA, UN55NU6950FXZA, UN55RU740DFXZA, UA55NU7 |