99 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Артикул: ART-12051
Ціна за 1 планку
Тип підкладки: алюміній
Довжина планок: 570 мм
Ширина планок: 20 мм
Напруга одного світлодіода: 3V (Ввімкнення діодів у 2 кола по 5 паралельно. Загальна напруга живлення 13V)
Кількість контактів на роз'ємі: 2 pin
Кількість світлодіодів на планці: 10 LED
Відстань між світлодіодами по центру: 60 мм
Маркування планок: DG315D10-ZC14-03 303DG315033
Підсвітка підійде до моделей:
Аналоги планок: DG315D10-ZC15C-02, DLED32DH3101005.B, E348423, KM0315LDHH01, D328PHHB01F7B, D514PGHB01F8B, D513PGHB01F6A, D304PHHB01F5B, KJ315D10-ZC14F-03, 303KJ315031, D227PGHBYZF6A, IC-B-CNA032D127
УВАГА:
Перед продажем кожна планка пройшла перевірку своєї працездатності за допомогою спеціального тестера. Наголошуємо, що не рекомендується використовувати пристрої, які не призначені для цього, для перевірки світлодіодних лінійок. В нашому асортименті є спеціальні пристрої, призначені саме для перевірки працездатності LED-підсвітки.
Також рекомендуємо перевірити довжину планок, відстань між центрами лінз, які зазначені в описі товару, а також переконатися, що конектор для підключення відповідає фото і візуальному розташуванню отворів для кріплення. Варто зазначити, що на одному телевізорі можуть бути встановлені різні види планок, а також відстань між центрами лінз може не збігатися, особливо для деяких бюджетних моделей телевізорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Телевізор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина одної планки (мм) | 570 |
| Діагональ (дюйми) | 32" |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 10 |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 2 |
| Кількість планок в комплекті (шт) | 1 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Напруга одного LED діода | 3V |
| Термоскотч на планках | відсутній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Кругла лінза 13 мм |